O NÁS A PRO VÁS ...

Pomoc onkologicky nemocným dětem

Spolupráce se spolkem Nové háro.

Pomoc onkologicky nemocným dětem po ztrátě vlasů, aby si mohly nechat vyrobit jejich Nové háro.

Ostříhání vlasů, zastřižení do stejné délky zdarma, nový střih se slevou 50%. 

Chcete také udělat dobrou věc? Kontaktujte Radka Lankašová +420 777 588 945


Svatební a společenské účesy a líčení

Svatební den, nebo ples je tou nejlepší příležitostí ukázat svůj půvab a krásu a být alespoň na chvíli princeznou. Doporučujeme začít líčením až poté pokračovat účesem
K vizážistce si můžete vzít i svůj vlastní lesk nebo rtěnku, budete jej během dne potřebovat, tak ať máte stejný odstín celý den nebo se domluvte s vizážistkou na zapůjčení.
Pokud jdete ke kadeřnici na účes, umyjte si hlavu den před česáním nebo ráno, vlasy nebudou rozlítané a účes se bude lépe tvarovat. 
Nabarvit a ostříhat vlasy si nechte minimálně 5 dní předem, aby se stačila smýt barva z pokožky a barva vlasů byla lesklá a sytá.
Každá jsme ale jedinečná a tak ke svým klientkám i přistupujeme. Doporučujeme proto konzultaci. Kadeřník vše vyhodnotí a lépe se tak připraví na účes, který bude tvořit. Zároveň dohodnete detaily a případné doplňky.
Dnešní svět přináší spoustu možností a proto chceme být něčím jiné, zajímavější a krásnější. Ať už zvolíte jakýkoli účes, ... romantický, extravagantní, klasický... Vyslechněte si nejdříve svého kadeřníka, jaký by Vám doporučil styl účesu k šatům, doplňkům a Vám jako osobě. Pokud máte možnost, vezměte si sebou do kadeřnictví fotografii šatů a doplňků. 


Prodlužování vlasů metodou Micro Rings

Krásné vlasy dodají spoustě ženám chybějící sebevědomí. Mnohé z nás ovšem mají vlasy příliš jemné nebo nedorostou do požadované délky. Nyní můžete mít vlasy vašich snů.
O metodě "Micro rings"

Jedná se o metodu používanou "za studena" bez chemikálií či tepla, pouze na bázi zavření micro kroužku.Tato metoda je naprosto šetrná k vlastním vlasům. Metoda Micro Rings je velmi oblíbená díky tomu, že tvoří nejmenší spoj a díky snadnému a čistému sundávání. Při prodlužování a zhušťování je třeba po 2 - 4 měsících pramínky posunout.
Péče o prodloužené vlasy

Těší nás Váš zájem o prodloužení vlasů. Prodloužené vlasy jsou nevšedním zážitkem, ale je nutné Vás předem upozornit na některá úskalí.
  • Na prodloužené vlasy metodou MICRO Rings doporučujeme volit péči dle typu vlasů zákaznice.Vedle šampónu a kondicionéru je důležitou součástí také olej nebo fluid na konečky.
  • Je nutné používat speciální kartáč na prodloužené vlasy s měkkými štětinami, tím zabráníte poškození spojů.
  • Při česání vlasy přidržujte, postupujte po pramíncích od konečků ke kořínkům a nakonec pročešte celý cop.
  • Prodloužené vlasy umývejte a fénujte v záklonu, zabraňte vniknutí kondicionéru do spojů.
  • Při žehlení nebo kulmování vlasů používejte speciální přípravek pro ochranu vlasů proti spálení.
  • Na noc se doporučuje vlasy pořádně rozčesat a následně je vhodné je dát do culíku. Tím se vyhnete možnému zacuchání vlasů ve spánku.
  • Nenechávejte prodloužené vlasy mokré přes noc.
  • Domácí barvení prodloužených vlasů nedoporučujeme.
Pozor:

  • Vlasy se nedoporučují prodlužovat v období užívání silných antibiotik nebo hormonálních preparátů -- v tomto období jsou vlasy více zatěžovány. Kromě toho se vlasy nedoporučují prodlužovat a zahušťovat když jste těhotná,dlouhodobě nemocná, máte velmi citlivou pokožku na hlavě , lupenku nebo kruhové vypadávání vlasů,alergii na kovy.
  • Při prodlužování a zahušťování vlasů musíte počítat se zvýšenou zátěží na vlastní vlasy a jejich kořínky.